amirgohari1988 [at] gmail.com 02133646219

نیازمندی رایگان,درج آگهی,نیازمندی تهران,آگهی رایگان,تبلیغات,خرید و فروش,آگهی استخدام,نیازمندی,آگهی,ثبت آگهی,,اگهی رایگان,درج آگهی رایگان,نیازمندی,نیازمندیهای رایگان,ثبت آگهی,درج اگهی,آگهی مجانی

تبلیغات خوب |نیازمندی رایگان,ثبت آگهی رایگان,ثبت آگهی,آگهی رایگان

برای ارتقاء کسب و کارتان تبلیغات کسب و کار خود را در تبلیغات خوب ثبت کنید

ارائه نمایندگی پنل پیام کوتاه

ارائه نمایندگی پنل پیام کوتاه

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • https://sms.batoyar.com/
  • کامپیوتر و اینترنت ساير خدمات
  • 4962 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۲/۰۸/۰۸
  • تهران خیابان 17 شهریور پلاک 1360

ریسلری مستقل خدمات پیام کوتاه

sms.batoyar.com

امروزه راههای کسب درامد زیادی وجود دارد. که برای راه اندازی یک کسب و کار ساده احتیاج به سرمایه،دانش فنی،تخصص،

تجربه و وقت کافی دارد.

کسب درآمد از طریق نمایندگی یا ریسلری پیام کوتاه به هیچ کدام از موارد بالا احتیاج ندارد و می توان بدون سرمایه و تجربه و حتی با زمان کوتاه به کسب درآمد از طریق ریسلری پیام کوتاه از راه اینترنت، پرداخت.

موارد مورد نیاز ریسلری پیام کوتاه: اینترنت دامنه و لوگو اختصاصی

اینکه ریسلر پیام کوتاه بتواند یک دامنه همراه با لوگو اختصاصی داشته باشد بسیار مهم است. کاربر می بایست از طریق دامنه ریسلر به سامانه وارد شده و لوگوهای صفحه لاگین و صفحه اصلی مربوط به ریسلر را مشاهده نماید. همچنین اتصال subdomain نیز بایستی امکان پذیر باشد.

 

مزایای ریسلری پیام کوتاه: عدم نیاز به هاست و سرور

سامانه بایستی بروی سرور ارائه دهنده خدمات نصب باشد و نیازی به سرور یا هاست برای راه اندازی ریسلری ضروری نباشد. در غیر اینصورت هزینه های ماهیانه و سالانه زیادی را ریسلر باید متقبل شود.

عدم نیاز به دانش فنی

اگر شرکت ارائه دهنده خدمات از پشتیبانی خوبی برخوردار باشد و همچنین مشکلی در سامانه وجود نداشته باشد، ریسلر با اطمینان خاطر و بدون نیاز به دانش فنی می تواند به کسب و کار خود بپردازد.

تعریف نامحدود کاربر با تمام امکانات

هنگامی که یک ارائه دهنده خدمات را برای دریافت ریسلری انتخاب می کنید توجه نمائید که هزینه تعریف هر کاربر یا هر ریسلر چقدر است. ممکن است ارائه دهنده ای هزینه اولیه اندکی دریافت کند اما به ازای هر ریسلر یا هر کاربر یا به ازای امکانات اضافی مجبور باشید هزینه ای بپردازید.

واگذاری نامحدود ریسلری مستقل

تعداد ریسلرهایی که می توانید در سیستم تعریف کنید مهم است. این تعداد میتواند محدود یا نامحدود باشد. همچنین مطمئن شوید شرکتی که انتخاب می کنید بابت هر ریسلری که تعریف می کنید هزینه ای از شما دریافت نمی کند.

تعیین تعرفه ها و تعرفه های قابل رقابت

خود ریسلر باید بتواند تعرفه های مربوط به کاربران و ریسلرهایش را تعریف کند.

همچنین برای اینکه بتوانید پیامک را با هزینه کمتری بفروشید، باید پیامک را به قیمت پائین تری خرید کنید! پس به تعرفه های شرکت ارائه دهنده خدمات دقت کنید. ممکن است این تعرفه ها طوری باشد که اگر بیشترین میزان خرید را انجام دهید هم در میان رقبا حرفی برای گفتن نداشته باشید.

شماره های مجازی دائمی

هنگام دریافت شماره مجازی به چند نکته دقت نمائید، 1- مالکیت رنج شماره ها متعلق به شما باشد. یعنی با خرید یک شماره 8 رقمی تمام شماره های 10، 12 و 14 رقمی زیرمجموعه آن شماره 8 رقمی متعلق به خودتان باشد و با پرداخت هزینه هر کدام بتوانید آن را فعال کنید. 2- گواهی مالکیت شماره: شرکت آمادگی ارائه گواهی مالکیت شماره به مالک آن شماره را داشته باشد. 3- شماره ها دائمی واگذار شوند و نیاز به پرداخت هزینه سالیانه نباشد. 4- برای فعالسازی یک شماره زمان زیادی مورد نیاز نباشد. معمولا اگر شرکت ارائه دهنده بصورت مستقیم با مرکز اصلی کار نکند فعالسازی با چند واسطه انجام شده و زمان زیادی می برد. 5- در خرید تعدادی شماره از تخفیف برخوردار شوید. در اینصورت می توانید از فروش شماره نیز سود خوبی داشته باشید.

میزان استقلال ارائه دهنده خدمات

هر چه شرکت ارائه دهنده خدمات استقلال بیشتری داشته باشد، ریسلر مطمئن تر می تواند به کسب و کار خود ادامه دهد. از پارامترهای استقلال می توان به مالکیت نرم افزار، مالکیت سرور و دریافت خدمات بدون واسطه از ارائه دهنده اصلی را نام برد.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی ریسلر نسبت به کاربران و ریسلرهایش، بدون شک وابستگی زیادی به پشتیبانی شرکت ارائه دهنده خدمات دارد. اگر پشتیبانی خوب نباشد ریسلر نیز در ارائه یک پشتیبانی خوب و با کیفیت به زیرمجموعه هایش عاجز می ماند.

ویژگیهای سرویس ریسلری   اتصال دامنه مستقل:

اتصال دامنه و زیردامنه (subdomain) به سامانه پیام کوتاه توسط هر ریسلر و زیرمجموعه های وی امکان پذیر می باشد.

لوگوی اختصاصی:

لوگو و تصاویر و لینک های اختصاصی مطابق با برند ریسلر بدون ذکر هیچگونه نامی از آی آر پیامک

بدون نیاز به هاست و سرور:

نصب سامانه روی سرور آی آر پیامک انجام می شود و نیاز به تامین هاست یا سرور از جانب ریسلر نیست. هیچ هزینه های بابت هاست یا سرور از ریسلر دریافت نمی گردد.

امکانات فراوان:

امکانات سامانه پیام کوتاه آی آر پیامک با بررسی نیازهای صدها کاربر و مطابق با آخرین استاندارها تهیه شده است.

کاربران بی نهایت:

ریسلرها می توانند کاربرانی با تمام امکانات تعریف کنند و هیچ هزینه ای بابت کاربر جدید از ریسلر دریافت نمی گردد و محدودیتی در تعداد کاربرانی که تعریف می شوند وجود ندارد.

ریسلرهای نامحدود:

ریسلر خود می تواند ریسلر تعریف کند که هر کدام از آنها، همه امکانات ریسلر اصلی از جمله دامنه اختصاصی، لوگو اختصاصی، قیمت گذاری و تعریف نامحدود کاربر را دارند.

قیمت گذاری مستقل:

قیمت گذاری تمام امکانات، پیامک ها و شماره های مجازی توسط ریسلر انجام می شود.

هزینه مناسب:

هزینه های بسیار مناسب در شماره های مجازی و پیامک به همراه تخفیف های ویژه در نظر گرفته شده است.

شماره مجازی دائمی:

مالکیت دائمی شماره های مجازی همراه با گواهی مالکیت به ریسلر ارائه خواهد شد.

مالکیت رنج شماره:

از ویژگیهای دیگر این سرویس، مالکیت رنج شماره های مجازی، فعالسازی سریع شماره و تخفیف در خرید تعدادی شماره با امکان فعالسازی در آینده می باشد.

بانک شماره های رایگان:

بانک شماره های کل کشور به تفکیک شهر و استان و همچنین شماره های مراکز استانها بر اساس کد پستی و لیست مشاغل در سامانه موجود می باشد.

گجت ویندوز:

گجت ویندوزی با نام و دامنه ریسلر (rebrand) با امکانات جالب توجه که در صفحه مربوط به گجت توضیح داده شده است.

پشتیبانی 24 ساعته:

ما از طریق تلفن، ایمیل و تیکت و 24 ساعته توسط تلفن همراه پشتیبان سامانه هستیم. 

 

مالکیت سرور و نرم افزار مورد استفاده 100% در اختیار شرکت ریلکس بوده و خدمات خود را بدون واسطه از مرکز اصلی ارائه دهنده دریافت می کند.